Zębatki z tłumikiem drgań


  • 2018-06-11 08:03
 

To rozwiązanie jest powszechnie stosowane przez producentów motocykli od wielu lat. Natomiast wśród producentów zamienników występowało stosunkowo rzadko. Tłumiki drgań, bo o nich mowa, stabilizują ułożenie łańcucha na zębatce przedniej i w wielu przypadkach wyciszają pracę całego układu przeniesienia napędu.

Choć zębatki z tłumikami drgań są generalnie droższe od ich tańszych zamienników, wielu użytkowników motocykli decydowało się zastosowanie tego właśnie rozwiązania. Do tej pory było to możliwe jedynie stosując zębatkę pochodzącą z sieci dystrybucji części OEM. Od dziś, wszystkie modele zębatek z tłumikiem firmy JT są dostępne u nas "od ręki". Ich oferta stale się powiększa i obejmuje już wszystkie szerokości łańcuchów stosowane przez fabryki motocykli.

Przypominamy, że nowy konfigurator napędowy umożliwia swobodne dobieranie poszczególnych składników kompletów w zależności od potrzeb i preferencji klienta ostatecznego. Na fotografii zębatka z tłumikiem do wielu modeli marki HONDA m.in. do CB 750 i VFR 800.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 37,00

Aby zapoznać się z pełną ofertą zębatek JT z tłumikiem - kliknij tutaj.