Kanistry dla motocyklistów


  • 2018-06-08 12:34
 

Zainteresowanie tymi towarami rośnie gwałtownie każdej wiosny. Doświadczeni różnymi sytuacjami podróżnicy motocyklowi uznali posiadanie kanistra z rezerwowym paliwem jako podstawowe wyposażenie bagażu podróżnego. Dziś prezentujemy ofertę renomowanej firmy Huenersdorff, która jest naszym podstawowym dostawcą tego niezwykle użytecznego sprzętu. Produkuje one m.in. kanistry przeznaczone dla motocyklistów.

Kanistry do paliwa muszą spełniać odpowiednie normy. Każdy z nich wykonano z odpowiednio wytrzymałego tworzywa HDPE. Są sztywne i bardzo mocne. Każdy wyposażono w bezpieczny korek z odpowiednią do przewozu paliwa uszczelką. Niektóre kanistry są ponadto wyposażone w solidne przelotki, które umożliwiają zamocowanie kanistra na zewnątrz bagażu za pomocą taśm o szerokości max. 2,5 cm. Oferta obejmuje kanistry o pojemności od 0,5 do 2 litrów. Z pozoru nie jest to duża objętość, ale każdy kto pchał swój motocykl np. przez 2 km wie, ile jest wówczas warte nawet 0,5 litra paliwa.

UWAGA! Nigdy nie napełniać kanistra po sam brzeg. Przewożone w kanistrze paliwo wymaga zachowania stosownej poduszki powietrznej.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 47,00

Aby zapoznać się z pełną ofertą kanistrów motocyklowych - kliknij tutaj