Wskaźniki temperatury oleju


  • 2022-04-04 11:14
 

Od lat cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród klientów, których motocykle nie zostały wyposażone w seryjne wskaźniki temperatury. Są na tyle atrakcyjne wizualnie, że stanowią doskonały element uatrakcyjniający wygląd motocykla.

Wskaźniki temperatury oleju JMP weszły do naszej oferty niemalże 10 lat temu. Zostały wykonane bardzo starannie, a ich wskazania są niezwykle precyzyjne. Trzy lata temu pojawiła się ich nowa wersja z czarnym cyferblatem i z nieco zmienioną konstrukcją. Od razu zyskały wielu entuzjastów.

Wskaźniki JMP montuje się w miejscu oryginalnego bagnetu do kontroli poziomu oleju silnikowego. Wersja z białym cyferblatem posiada specjalny, olejowy system tłumienia drgań wskaźnika. W wersji czarnej zastąpiono go systemem bezolejowym, który jest również bardzo skuteczny.

Wszystkie wskaźniki JMP przyporządkowano do motocykli. Zostały one również precyzyjnie zwymiarowane, co pozwala na dobór wskaźnika do nietypowych pojazdów, które nie znalazły się na liście przyporządkowań.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 148,51

Aby zobaczyć wszystkie wskaźniki znajdujące się w ofercie - kliknij tutaj.