Łańcuchy DID VR46


  • 2022-03-31 07:17
 

Łańcuchy napędowe DID serii VR46, to absolutny hit tego sezonu. Limitowana edycja, której twarzą jest Valentino Rossi. To dzięki jego teamowi wyścigowemu powstał ten wyjątkowy produkt, który zarówno swoimi parametrami jak i wyglądem wyraźnie odróżnia się od produktów konkurencji.

Ale skąd w ogóle ten pomysł?

Powód jest jeden. Rosnące zapotrzebowanie na łańcuchy napędowe do najszybszych motocykli, które sprostają ogromnym obciążeniom i przede wszystkim pozwolą na przejechanie odpowiednio dużej ilości kilometrów.
DID postanowił „zaprząc” do pracy tych, którzy o łańcuchach mają najlepsze pojęcie, czyli mechaników sportowych teamów oraz samego Valentino Rossiego. Dzięki ich uwagom i sugestiom powstał rzeczywiście ciekawy produkt firmowany jako DID VR46, produkowany w rozmiarach 520 i 525. W łańcuchu zastosowano uszczelnienie X-ring.

Producent dokonał ponadto korekty w niektórych rozwiązaniach technicznych, które są stosowane w typowych łańcuchach. Seria VR46 charakteryzuje się większą odpornością na rozciąganie, które pojawia się przy ekstremalnie wysokich prędkościach, a także podczas agresywnych zmian biegów. Zastosowano w nich również zmodyfikowane względem typowych łańcuchów procesy obróbki metalu oraz nowatorskie metody galwaniczne. Obszary gdzie trudniej jest zapanować nad korozją (płytki wewnętrzne) zabezpieczono powłoką w kolorze złotym. Zewnętrzne płytki wykonano z materiału pokrytego powłoką srebrną o wysokim połysku. Całość spina zakuwka w kolorze neonowym.

Wszystkie łańcuchy DID VR46 przyporządkowano do motocykli i są dostępne w naszym konfiguratorze napędowym. Komplety napędowe z łańcuchem DID VR46 dostarczamy w specjalnym, limitowanym opakowaniu.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Aby dowiedzieć się więcej o łańcuchach DID VR46 - kliknij tutaj.