TEXA TexPack


  • 2022-04-14 14:43
 

Można powiedzieć, że NAPRAWA motocykli, w przypadku typowych wymian części eksploatacyjnych, to dla wielu mechaników nie NAPRAWA, a tylko okresowa obsługa serwisowa. Prawdziwa NAPRAWA pojawia się wtedy, gdy motocykl z niewiadomych powodów pracuje niewłaściwie, albo w ogóle odmawia posłuszeństwa.

Poszukiwanie przyczyn awarii mocno się komplikuje zwłaszcza w nowszych motocyklach, gdzie do poprawnego działania silnika, zawieszenia, układu hamulcowego, wydechowego, kontroli trakcji i wielu innych podukładów użyto zaawansowanych systemów elektronicznych obejmujących mnóstwo sterowników, czujników i elementów wykonawczych - a one jak wiemy czasem ulegają awariom. W takich przypadkach potrzebny jest tester diagnostyczny, który nie dość, że wskaże gdzie leży problem, pokaże i podpowie jak można usterkę naprawić, to jeszcze ogromnie skraca czas naprawy, co diametralnie zwiększa wydajność serwisu i wpływa wprost na obniżenie kosztów pracy.

Dlatego już dawno wielu naszych klientów zdecydowało się na zakup testera diagnostycznego. Z naszych statystyk wynika, że większość serwisów wybrało tester dedykowany motocyklom Navigator TXB włoskiego producenta TEXA.

Sam zakup testera, to jeszcze nie wszystko. Bardzo ważnym elementem jest aktualne oprogramowanie testera i jego pełne możliwości diagnostyczne. Przy tak dynamicznie rozwijającej się technologii w budowie motocykli jaką obecnie widzimy, oprogramowanie testera TXB zakupionego parę lat temu niestety ma już duże braki w pokryciu modelowym, a jeśli nawet jest w nim dostępny dany model motocykla, to oprogramowanie może nie zawierać pełnej fikcjonalności, która jest dostępna w najnowszej wersji.

Rejestrujemy mnóstwo pytań od mechaników posiadających testery TEXA o różne funkcje i regulacje w motocyklach i quadach.  Często jednak okazuje się, że nie mogą ich wykonać z uwagi na starszą wersję oprogramowania. Dlatego zachęcamy wszystkich do zainteresowania się możliwością zakupu aktualizacji TexPack, która obecnie jest dostępna także w opcji zakupu na 12 rat (tylko poprzez panel klienta - klikając w przycisk URZĄDZENIA TEXA).

Jeżeli jeszcze nie posiadają Państwo testera diagnostycznego TEXA, a jesteście zainteresowani ofertą, prosimy zapoznać się z nią korzystając z platformy MIKE, poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta (tel.: +48 58 341 0 900, e-mail: biuro@larsson.pl) lub bezpośrednio z naszym dedykowanym pracownikiem biura technicznego Wojciechem Pogodą (tel.: +48 604 541 553, e-mail: w.pogoda@larsson.pl.

Jeżeli posiadacie Państwo urządzenie TEXA zakupione u innego dystrybutora niż Larsson Polska sp. z o.o. i chcielibyście przejść pod opiekę naszej firmy, aby móc zakupić subskrypcję TexPack do swojego testera oraz otrzymywać szczegółowe informacje o dodanych nowościach w kolejnych wersjach oprogramowania, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta (tel.: +48 58 341 0 900, e-mail: biuro@larsson.pl). Potrzebny będzie wypełniony wniosek o zmianę dystrybutora dostępny na podstronie Do pobrania.

Jako dystrybutor urządzeń TEXA oferujemy:

- profesjonalne wsparcie i doradztwo przedsprzedażowe,
- pomoc posprzedażową w bieżącej obsłudze testera i diagnostyce motocykli,
- możliwość zakupy subskrypcji TexPack w systemie ratalnym,
- szkolenia z diagnostyki TEXA (w tym również z udziałem twórcy środowiska BIKE i MARINE Mario Giacomella z TEXA Italy) ułatwiające naszym klientom korzystanie z urządzenia i rozwijające wiedzę warsztatową.

UWAGA! Producent TEXA nieustannie poszerza pokrycie diagnostyczne pojazdów w danym środowisku dodając nowe funkcjonalności do istniejących już pojazdów w oprogramowaniu oraz dodając zupełnie nowe modele i roczniki w kolejnych aktualizacjach TexPack. Niemniej należy zaznaczyć, że dana wersja oprogramowania IDC5 Bike nie pokrywa 100% pojazdów. Innymi słowy, może zdarzyć się sytuacja, iż dany model i rocznik nie będą na liście obsługiwanych pojazdów.

W celu zapoznania się z aktualnym pokryciem diagnostycznym produktów TEXA należy skorzystać z portalu Pokrycie diagnostyczne oferowanym przez firmę TEXA.

Numer katalogowy produktu: 652.11.08, cena: 2045,00

Aby dowiedzieć się więcej o TEXA TexPack - kliknij tutaj.