Wracają targi EICMA


  • 2021-08-27 15:04
 

Po roku przerwy wracają największe na świecie targi motocyklowe w Mediolanie. Tegoroczna edycja odbędzie się nieco później niż zwykle, tzn. pod koniec listopada. Jak zwykle Larsson Polska będzie obecna na tej imponującej imprezie, grupującej największe firmy z branży motocyklowej niemalże ze wszystkich kontynentów.

Pandemia uniemożliwiła organizację targów w zeszłym roku. Rok 2021, to już zupełnie inna historia. Mediolan dobrze przygotował się na to, aby impreza była bezpieczna dla wszystkich uczestników. Osoby, które zdecydują się odwiedzić targi muszą posiadać tzw. GREEN PASS (Unijny Certyfikat COVID wydawany osobom w pełni zaszczepionym) lub świadectwo przeprowadzenia testu (PCR lub anygenowego) nie starsze niż 48 godzin. W razie konieczności test antygenowy można wykonać w wielu aptekach na terenie miasta w cenie 15€.

Warto już dziś zaplanować wylot do Mediolanu, gdyż w ostatnim czasie ilość lotów pomiędzy Polską i Włochami jest zdecydowanie mniejsza niż zwykle.

Targi EICMA 2021 odbędą się w dniach 24 listopada (środa) do 28 listopada (niedziela).

Większą ilość szczegółów przekażemy w późniejszym terminie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych klientów oraz tych, którzy planują otwarcie wkrótce swojego sklepu lub warsztatu motocyklowego.