Mufki na kierownicę


  • 2021-08-16 07:50
 

Panująca od wielu miesięcy pandemia, zmieniła oblicze wielu polskich miast. Jednym z naocznych przykładów zmian mogą być niezliczone rzesze dostawców jedzenia. O ile latem dostawy były łatwe i przyjemne, o tyle jesienią i zimą wydają się nadal być możliwe, ale okupione niezwykłym wysiłkiem związanym z zabezpieczeniem się kierowców przed zimnem.

Sprawa mogłaby się wydawać błaha, gdyby nie zagrożenie jakie ze sobą niesie. Zmarznięci kierowcy reagują z dużym opóźnieniem na trudne sytuacje drogowe, a poruszając się w gęstym ruchu ulicznym może to doprowadzić do trudnych do przewidzenia skutków.

Naprawdę trudno czasem uwierzyć, że kurierzy nie korzystają z pewnych starych, sprawdzonych i przede wszystkim SKUTECZNYCH metod przeciwdziałania wychłodzeniu dłoni.

Od lat w naszej ofercie można znaleźć specjalne mufki na kierownicę, które pozwalają przetrwać nawet najcięższe mrozy. Dobrze przetestowane przez kurierów w Europie Zachodniej nie mają sobie równych. Można w nich jeździć nawet bez rękawic, choć tego akurat nie polecamy. Dla komfortu i bezpieczeństwa warto mieć założone choćby najcieńsze rękawice.

Mufki KOBI są produkowane w dwóch wersjach: dla motocyklistów i dla kierowców skuterów. Są łatwe w montażu, bardzo trwałe i ciepłe.

Z racji na zbliżająca się jesień warto rozważyć zakup tego drobnego wyposażenia.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: 99,99

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty na mufki KOBI - kliknij tutaj.