Stojany alternatora JMP


  • 2021-08-31 13:56
 

Zaraz po rozrusznikach, stojany alternatorów to kolejne elementy układu elektrycznego motocykla, które są trudno naprawialne. Dodatkowo, ich cena w sieciach ASO jest zazwyczaj porażająca. Na rynku można znaleźć wysokiej klasy zamienniki (japońskie czy amerykańskie), ale i one do najtańszych nie należą. Nie ma się czemu dziwić, bo są to elementy wbrew pozorom bardzo trudne do wykonania. Od wprowadzenia do naszej oferty stojanów JMP upływają właśnie 3 lata. Dziś możemy pokusić się o pierwsze podsumowania.

Pierwsze 7 modeli stojanów JMP pojawiło się w naszej ofercie w sierpniu 2018 roku. Dziś jest ich ponad 120. To jeden z tych sektorów towarowych, które rozwijają się najbardziej dynamicznie. Z tygodnia na tydzień coraz więcej z nich trafia na magazyn i są dostępne „od ręki”. Wszystkie pozostałe dostarczamy w ciągu 72h od momentu zamówienia. Z racji na to, że pochodzą one od jednego z najbardziej renomowanych producentów zamienników warsztaty chętnie rekomendują je swoim klientom. Sprzedaż nieustannie rośnie, co jeszcze bardziej zachęca nas do poszerzania oferty stojanów JMP.

Co ważne, każda sztuka (przed pakowaniem) przechodzi w fabryce indywidualną kontrolę poprawności działania, co gwarantuje, że dostarczany Państwu stojan JMP jest na 100% sprawny.

Już wkrótce oferta stojanów JMP będzie się ponownie powiększać, o czym będziemy Państwa systematycznie informować.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Aby zobaczyć pełną ofertę stojanów JMP - kliknij tutaj.