Teddy Błażusiak i łańcuchy RK


  • 2020-07-08 12:25
 

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników klasy enduro, światowego formatu, członek  teamu GASGAS Factory Racing , jest użytkownikiem łańcuchów RK serii MXU. To ważna wiadomość i potwierdzenie, że uszczelnione łańcuchy napędowe RK MXU, to w chwili obecnej najlepsze rozwiązanie spośród dostępnych opcji na rynku.

Tadeusza Błażusiaka nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Nowotarżanin, urodzony w 1983 roku aż ośmiokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski w trialu. Od 2007 roku zawodnik klasy enduro. Zdobywca niezliczonej ilości pierwszych miejsc w zawodach na całym świecie. Przez wiele lat kierowca fabryczny KTM. Obecnie GASGAS Factory Racing Enduro Team.

Podobnie jak inni zawodnicy tego teamu, również Teddy Błażusiak używa łańcuchów napędowych japońskiej firmy RK serii MXU. Nowatorskie rozwiązanie techniczne, polegające na użyciu do uszczelnienia ultra cienkich uszczelnień UW-ring sprawdza się idealnie w ciężkich warunkach jakie można doświadczyć na większości zawodów klasy enduro.

Główną cechą tego typu uszczelnień jest stawianie przez nie minimalnego oporu. Gwarantuje to pełne wykorzystanie mocy silnika. Co więcej, łańcuchy MXU są bardzo lekkie i wąskie, stając się idealną alternatywą do lżejszych jedynie o 0,1g/ogniwo łańcuchów nieuszczelnionych.

520 RK MXU są dostępne w kolorze standardowym i złotym.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli. Foto: Sebas Romero.

Aby zobaczyć pełną ofertę łańcuchów RK serii MXU - kliknij tutaj.