Tarcze hamulcowe ZF


  • 2024-04-15 12:45
 

Na palcach jednej ręki możemy policzyć polskie firmy z branży motocyklowej, które osiągnęły ogólnoeuropejski sukces. Bez wątpienia możemy zaliczyć do nich nowotarskiego producenta zębatek dualnych firmę ZF Sprockets. Od kilku tygodni w naszej ofercie znajdują się tarcze hamulcowe tego producenta. Co ciekawe, wybrane przez fabrykę warsztaty od blisko 2 lat testowały tarcze ZF, montując je w motocyklach crossowych najbardziej wymagających klientów.

Oferta tarcz hamulcowych ZF ogranicza się wyłącznie do modeli przeznaczonych do motocykli enduro-cross. W sumie pojawi się w naszej ofercie blisko 40 tarcz z czego 11 jest już dostępnych „od ręki”. Podobnie jak w przypadku zębatek tarcze hamulcowe ZF wykonano z najlepszych materiałów dostępnych na rynku europejskim. Całość produkcji odbywa się w Polsce.

Fabryka ZF dołożyła wszelkich starań, aby tarcze reprezentowały wysoki poziom jakościowy. Każda tarcza przechodzi indywidualną kontrolę jakości, co gwarantuje, że każda z nich jest pozbawiona wad fabrycznych. Dodatkowo tarcze są hartowane w jednym z najlepszych polskich zakładów, specjalizującym się w obróbce termicznej stali nierdzewnej.

Wszystkie tarcze zostały przyporządkowane do motocykli. Wkrótce (maksymalnie w ciągu 4 tygodni) wprowadzimy do sprzedaży brakujące 30 modeli.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: 195,15

Aby zapoznać się z pełną ofertą tarcz hamulcowych ZF - kliknij tutaj.