Mufki do motocykli ADV


  • 2024-04-08 13:15
 

O mufkach KOBI, które montuje się na kierownicę jednośladu przypominamy zazwyczaj wczesną jesienią. To uniwersalne rozwiązanie zyskuje coraz większą popularność wśród polskich motocyklistów. Tym razem wspominamy o nich dużo wcześniej, bo jest wśród nich pewien model, który zainteresuje wszystkich kierowców wybierających się w dłuższą podróż w rejony gdzie pogoda potrafi „sprowadzić na ziemię” nawet najodporniejszych kierowców.

Nowy model mufek KOBI powstał z myślą o długodystansowcach, podróżujących motocyklami klasy ADV. Po kilku miesiącach konsultacji z właścicielami pojazdów i kilku nieudanych prototypach firma KOBI dopracowała swój produkt, tworząc rzeczywiście ciekawe i funkcjonalne rozwiązanie, spełniające wszelkie pokładane w nim nadzieje. Nowe mufki posiadają specjalnie zaprojektowane przeźroczyste panele, które umożliwiają wzrokową kontrolę, że kciuk znajduje się na właściwym przełączniku. Dodaje to pewności i ogranicza stres kierowcy. Podobnie jak poprzednie mufki (do motocykli i skuterów) i nowe wykonano z czarnego, nieprzemakalnego materiału, wykończonego wewnątrz polarem. Zostały tak zaprojektowane, by nie krępować ruchów nawet podczas ciasnych skrętów, a także by w prosty i szybki sposób dały się zamontować na kierownicy bez względu na wielkość handbarów czy rozmiar pompy hamulcowej lub sprzęgłowej.

Podsumowując mufki KOBI, to bardzo praktyczne, trwałe i dość tanie akcesorium, które pozwoli cieszyć się daleka wyprawą. Należy pamiętać, że podczas deszczowej pogody dłonie kierowcy są narażone na wyziębienie. Wielu motocyklistów uważa, że drogie rękawice z membraną są najlepszym rozwiązaniem, gwarantującym pełen komfort przy każdych warunkach. Praktycy natomiast wiedzą, że intensywny deszcz i niska temperatura pokona po kilku dniach każdą markę rękawic i trzeba koniecznie mieć jakiś plan „B”. Wydaje się, że mufki, w tym przypadku, są najlepszym rozwiązaniem.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 759.01.11, cena: 210,00

Aby dowiedzieć się więcej o nowych mufkach KOBI - kliknij tutaj.