Sprzęgła EBC DRCF


  • 2018-05-21 12:39
 

Sezon sportów MX powoli wkracza w swoją szczytową fazę. Ponadto, ilość amatorów tego bardzo atrakcyjnego sposobu na spędzanie wolnego czasu wciąż rośnie. Powstają tory (profesjonalne jak i amatorskie), rośnie ilość imprez o zasięgu ogólnokrajowym oraz lokalnym. Jednym słowem gonimy kraje, w których widok przyczep z przewożonymi motocyklami crossowymi powoli staje się widokiem mało egzotycznym.

Jednym z podstawowych elementów wpływających na komfort jazdy, a co za tym idzie na osiągi, jest poprawnie działający układ sprzęgła. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że sprzęgło w motocyklach klasy MX przenosi niewyobrażalne obciążenia. Dlatego producenci okładzin sprzęgłowych poszukują coraz nowszych materiałów, które nie sprawią zawodu kierowcy nawet w najtrudniejszych warunkach w jakich przyszło im jeździć.

Oferta sprzęgieł motocyklowych jest całkiem bogata. Nie wszystkie jednak firmy poszły tak daleko jak EBC, które od kilku lat z powodzeniem dostarczają komplety sprzęgieł, w których wykorzystano włókno węglowe jako materiał cierny (grupa asortymentowa oznaczona jako DRCF). Okazało się, że właśnie ten materiał doskonale znosi wszelkie obciążenia pracy i spełnia oczekiwania kierowców w każdych warunkach temperaturowych.

W zestawie znajdują się tarcze cierne, tarcze pośrednie (metalowe) i sprężyny. Metalowe tarcze posiadają charakterystyczne ryflowanie, które korzystnie wpływa na odpowiednie rozprowadzanie oleju podczas pracy.

Sprzęgła DRCF są przeznaczone głównie dla zawodników, ale można je stosować również w rozwiązaniach amatorskich. Sprzęgła te są używane przez wiele amatorskich i zawodowych teamów, startujących w zawodach MX o zasięgu międzynarodowym.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 365,50

Aby zapoznać się z pełną ofertą sprzęgieł EBC DRCF - kliknij tutaj.