Etui/uchwyty do smartfonów


  • 2018-05-24 12:44
 

Popularność tego typu rozwiązań rośnie bardzo szybko. Tak szybko, jak tempo w jakim zmieniają się preferencje użytkowników telefonów komórkowych, którzy w większości przypadków "przesiedli" się już z tradycyjnych telefonów na smartfony.

Nie bez znaczenia są również malejące koszty transmisji danych oraz powszechna dostępność darmowych aplikacji nawigacyjnych. Obecnie trudno nawet sobie wyobrazić podróżowanie bez dostępu do map w wersji elektronicznej. Popularność tych rozwiązań gwałtownie rośnie w okresie przedwakacyjnym.

Proponowane przez nas rozwiązania są dedykowane pod konkretne wymiary urządzenia mobilnego. Szczegóły dot. wymiarów znajdują się w opisach do poszczególnych towarów. Aby ograniczyć ewentualny luz wewnątrz etui, producent dostarcza odpowiednią ilość formatek gąbkowych, które rozwiązują ten dość duży problem, czyniąc etui bardziej uniwersalnym.

Wszystkie etui posiadają w zestawie łatwy w montażu uchwyt przeznaczony do kierownic metrycznych i calowych. Wszystkie modele są oczywiście wodoszczelne.

Oferta nie jest nazbyt szeroka, ale z naszych doświadczeń wynika, że zabezpiecza ona potrzeby blisko 95% motocyklistów.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 70,00

Aby wyświetlić pełną ofertę uchwytów do smartfonów - kliknij tutaj.