Linka zabezpieczająca bagaż


  • 2018-05-18 12:09
 

Amatorów cudzej własności nie brakuje praktycznie na całym świecie. Motocykliści niestety padają ofiarą kradzieży dość często i trend ten wydaje się utrzymywać wciąż na tym samym poziomie. Najtrudniejsze chwile przeżywają ci użytkownicy dwóch kółek, którzy zostaną okradzeni podczas bliższej lub dalszej wycieczki wakacyjnej. Konieczność zakupu nowego kasku czy kurtki potrafi poważnie nadszarpnąć budżet i prowadzi często do konieczności kompleksowej zmiany planów.

Jest kilka sposobów na zabezpieczenie pozostawionego na parkingu dobytku. Oczywiście "zawodowi" złodzieje bez trudu poradzą sobie z większością zabezpieczeń, ale nie wolno im ułatwiać zadania poprzez niezabezpieczanie się w ogóle. Z drugiej strony, noszenie ze sobą całego bagażu podczas zwiedzania zabytków też nie jest najrozsądniejszym rozwiązaniem.

Ostatnio w naszej ofercie pojawiła się linka JMP z zamkiem szyfrowym. Pozwala ona na zapięcie kasku czy kurtki (poprzez przewleczenie linki przez rękawy). Można również odpowiednio spiąć z elementami nadwozia przewożone sakwy lub inny drobny sprzęt.

Wydatek niewielki, a samopoczucie dużo lepsze.

Podstawowe cechy:

- trzycyfrowy zamek szyfrowy,
- linka stalowa, ocynkowana w otulinie,
- długość: 900 mm,
- średnica linki: 4 mm,
- kolor zamka: czarny.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 713.05.17, cena: 34,99

Aby dowiedzieć się więcej o lince zabezpieczającej JMP - kliknij tutaj.