Przednia zębatka do Benelli


  • 2023-04-18 15:13
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Niezbyt często informujemy o pojawieniu się w ofercie zębatek, a jeszcze rzadziej zębatek o niestandardowej liczbie zębów. Tym razem jest jednak inaczej.

Jest inaczej, bo nowość dotyczy bardzo popularnych modeli motocykli marki Benelli TRK 502 i Leoncino 500.

Od wielu miesięcy docierały do nas prośby o uzupełnienie naszej oferty produktowej o przednią zębatkę z ilością 15 zębów (o jeden więcej niż w fabrycznym wyposażeniu). Ale właściwie dlaczego?

Problem polega na tym, że przy wyższych prędkościach w ww. modelach pojawiają się niekorzystne dla komfortu podróżowania wibracje spowodowane wysokimi obrotami silnika. Sytuacja jest na tyle dokuczliwa, że niektórzy klienci zgłaszali do serwisów ten objaw jako usterkę.

Kilka dni temu niemiecka firma ESJOT wprowadziła  o obrotu zębatkę, o której piszemy wyżej. Podobnie jak wszystkie inne można je kupić osobno albo razem z zębatką tylną i łańcuchem napędowym korzystając z konfiguratora napędowego w aplikacji MIKE.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 726.08.92, cena: 124,19

Aby kupić zębatkę 15 zębową do Benelli - kliknij tutaj.