Impregnat do odzieży


  • 2023-03-30 12:36
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Pomimo, że większość motocyklistów od lat używa dość wygodnej i bezpiecznej w przypadku wypadku odzieży wierzchniej wykonanej z włókien syntetycznych, to mało kto poddaje ją cyklicznej pielęgnacji zapobiegającej przemakaniu podczas obfitych opadów deszczu. Przypomnijmy, że każde pranie oprócz brudu i „nieciekawych” zapachów pozbawia materiał odporności na przemakanie.

Na szczęście jest prosty sposób, aby temu problemowi skutecznie zaradzić.

Mało kto wie, że znana z wysokiej jakości preparatów do czyszczenia broni niemiecka firma BALLISTOL od lat produkuje niezwykle skuteczne w działaniu impregnaty do konserwacji odzieży wierzchniej, przeznaczone głównie dla motocyklistów i osób uprawiających wielodniowy trekking.

Pluvonin, to oparta na najnowszej technologii, wyjątkowo odporna na wodę i brud, oddychająca powłoka do wszystkich włókien naturalnych i syntetycznych, a także do skóry. Pielęgnuje i impregnuje wszystkie tkaniny i zamsz, które są narażone na działanie nawet najbardziej niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nawet zabrudzenia takie jak kawa, herbata, czerwone wino czy cola po prostu spływają. Odzież funkcjonalna zachowuje swoją funkcję.

Pluvonin zabezpiecza przed wilgocią:
- namioty,
- plandeki,
- markizy,
- kurtki i spodnie motocyklowe,
- odzież typowo przeciwdeszczową,
- buty tekstylne i skórzane,
- plecaki i sakwy rowerowe i motocyklowe
i wiele, wiele innych.

Pluvonin pokrywa każde pojedyncze włókno niewidzialną, odporną na działanie promieniowania UV i temperatury, oddychającą warstwą ochronną. W rezultacie suchy brud nie przywiera do włókna, a wilgotny nie jest już wchłaniany. Pluvonin jest idealny dla wszystkich tych, którzy są narażeni na działanie wiatru i deszczowej pogody w pracy lub podczas uprawiania sportu czy wypoczynku.

Wystarczy spryskać powierzchnię niewielką ilością preparatu, uwzględniając szczególnie szwy.

Pozostawić w suchym miejscu do całkowitego wchłonięcia. Zaleca się powtarzać czynność po każdym praniu oraz co 3-4 tygodnie dla zachowania efektu.

Opakowanie: aerozol 200 ml.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 557.50.02, cena: 28,15

Aby kupić BALLISTOL Pluvonin - kliknij tutaj.