Promocja na TEXA TXB Evolution


  • 2018-08-02 13:37
 

Ogromne zainteresowanie urządzeniami diagnostycznymi jest dowodem na szybko odmładzający się w Polsce park motocykli. Koniec z odsyłaniem klienta do serwisów ASO lub konkurencyjnych serwisów niezależnych posiadających tester diagnostyczny. Pomimo, że inwestycja w sprzęt diagnostyczny nie jest inwestycją małą, to otwiera ona zupełnie nowe możliwości, szczególnie dla tych warsztatów, które posiadając już grono stałych klientów chcą zaoferować im całkowicie nową jakość serwisu i jednocześnie „zatrzymać” ich przy sobie.

TEXA TXB Evolution to urządzenie, które pojawiło się w sprzedaży w roku 2016. Szybko zyskało sobie popularność głównie z racji na nowoczesny wygląd, szybkość pracy i niezawodność. Sprzedaż urządzenia wyraźnie się dynamizuje, a co nas cieszy najbardziej, klienci wyraźnie zwiększyli obroty warsztatów po wyposażeniu się w to narzędzie.

Od dziś, cała oferta TEXA (urządzenia i kable) do końca sierpnia jest dostępna z dodatkowym POKAŹNYM rabatem. Promocja jest dostępna wyłącznie dla firm motocyklowych zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegóły promocji (wysokość rabatu) dostępne po zalogowaniu.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Aby dowiedzieć się więcej o promocyjnej cenie TEXA TXB Evolution - kliknij tutaj