Nowy katalog firmy EBC


  • 2018-08-04 06:02
 

EBC to jeden z największych producentów okładzin ciernych do motocykli na świecie. Produkty EBC znajdują się w naszej ofercie od blisko 20 lat i cieszą się niesłabnącą popularnością. Oprócz klocków i szczęk hamulcowych, EBC produkuje elementy sprzęgieł oraz tarcze hamulcowe. W najbliższych dniach katalog firmy EBC trafi w ręce naszych klientów.

Na ponad 800 stronach EBC prezentuje całą swoją ofertę do motocykli europejskich i japońskich. Największą zaletą katalogów firmy EBC jest publikowanie rycin klocków w skali 1:1. Tego nie robi żaden inny producent. To rozwiązanie pozwala na dobór odpowiednich klocków do motocykli, w których dokonano różnych przeróbek układu hamulcowego, a co za tym idzie znalezienie odpowiednich klocków jest niezwykle utrudnione.

Katalog otrzymają bezpłatnie wszystkie te firmy, które złożą zamówienia na towary handlowe od soboty04. sierpnia do poniedziałku 06. sierpnia włącznie. Katalog (1 szt.) zostanie dołączony do przesyłki z towarami i dostarczony nazajutrz pod adres zamawiającego. UWAGA. Nie przyjmujemy zamówień na sam katalog.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.