Pompka dla motocyklistów


  • 2017-06-16 10:09
 

Powoli, lecz systematycznie zbliżamy się do rozpoczęcia sezonu na dłuższe wypady za miasto. Ilość amatorów motocyklowych wypraw wyraźnie się powiększa. Pomimo wielu ofert na rynku mało jest takich, które trafiają w sedno problemu, z którym każdy motocyklista - podróżnik wcześniej czy później będzie musiał się zmierzyć.

Sytuacja ta przypomina nieco branżę turystyki pieszej. Otóż od dobrych kilku lat na rynku można bez problemu kupić buty nibyturystyczne, namioty nibyprofesjonalne, a nawet nibykije trekkingowe. Wszystkie te przedmioty wyglądają na pierwszy rzut oka bardzo profesjonalnie, ale przy bliższym zapoznaniu się z nimi okazuje się, że na tym wyglądzie właściwie się kończy. Wykonane są często z marnej jakości materiałów, które nie rzadko ulegają szybkiemu zniszczeniu.

Choć w naszej ofercie nie posiadamy zbyt dużego działu poświęconego turystyce motocyklowej, to staramy się go stale powiększać, wprowadzając do oferty przedmioty, które dedykowane są konkretnie turystyce na dwóch kółkach i pochodzą od renomowanych dostawców, którzy od lat zajmują się produkcją towarów dla motocyklistów i sami motocyklistami aktywnymi są.

Dziś chcemy przypomnieć niezwykle przemyślaną pompkę do pompowania kół, która bez problemu zmieści się do sakwy czy kufra. Jej gabaryty są zaiste niewielkie, a możliwości - zadziwiające.

Podstawowe cechy:

- konstrukcja aluminiowa,
- manometr analogowy (max 12 bar),
- zawór zabezpieczony przed kurzem,
- obsługa wszelkich kominków występujących w kołach pojazdów,
- dodatkowe adaptery do pompowania piłek, zabawek i materacy,
- wysoka wydajność pompy jednotłokowej,
- zintegrowany podwójny siłownik umożliwiający pompowanie szybkie lub/i do 12 bar,
- długość węża: 52 cm,
- waga: 0,5 kg,
- torebka transportowa w zestawie.


Pompka występuje również w wersji z manometrem cyfrowym.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 153,29

Aby zapoznać się z ofertą pompek dla motocyklistów - kliknij tutaj.