Koszmar wielu kierowców


  • 2017-06-13 10:19
 

Średnio co kilka dni, zgłaszają się do nas kierowcy motocykli, którzy nie mogą sobie poradzić z ograniczonym polem widzenia w lusterkach wstecznych. Sprawa jest na tyle dokuczliwa, że wielu z nich decyduje się na zastąpienie oryginalnych lusterek zamiennikiem, który nie rzadko całkowicie odbiega swoim wyglądem od oryginału, ale pozwala na bezpieczną i komfortową jazdę.

Sprawa była nam znana od wielu lat. W efekcie, pod koniec zeszłego roku w ofercie akcesoriów JMP pojawiły się specjalne adaptery o rozmiarach gwintu M8 i M10, które dokręca się do gniazd na lusterka, w które wyposażono motocykl. Adapter odsadza miejsce gwintu montażowego lusterka o 4 cm. W większości przypadków ta odległość powoduje całkowite uwolnienie się od opisanego powyżej problemu.

Warto tutaj zauważyć, że adaptery występują w dwóch wersjach: z gwintem prawostronnym i lewostronnym. Ta cecha jest szczególnie istotna dla właścicieli motocykli marki YAMAHA, w których lusterka posiadają dwa różne gwinty. W przypadku chęci zamontowania adapterów do innych motocykli, należy kupić dwa adaptery wyposażone w gwint prawy.

Adaptery zostały zabarwione na czarno metodą anodowania.

Podstawowe dane:

- wyprodukowano z aluminium metodą CNC,
- odsadzenie: 40 mm,
- długość całkowita 65 mm,
- kolor czarny.
- śruba montażowa (imbusowa) w zestawie.

Cena za 1 sztukę.


Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: 45,40

Aby zapoznać się z pełną ofertą adapterów poszerzających do lusterek - kliknij tutaj.