Plandeki motocyklowe


  • 2018-09-28 11:27
 

Podczas gdy wczesną wiosną największym zainteresowaniem wśród użytkowników jednośladów cieszą się świece, filtry i akumulatory, tak jesienią, podobne zainteresowanie zauważamy w temacie plandek. Nic w tym dziwnego, bowiem motocykl, który pozostawimy bez odpowiedniego zabezpieczenia na długie, zimowe miesiące będzie wymagał zapewne dużego wkładu środków i pracy, aby doprowadzić go wiosną do porządku.

W ostatnich latach dużo się działo w tym sektorze towarowym. Trzy lata temu wprowadziliśmy do oferty plandeki JMP do użytku garażowego, które zyskały ogromną popularność wśród wszystkich tych właścicieli jednośladów, którzy „zimują” swoje motocykle w przydomowych garażach czy dużych halach garażowych, zlokalizowanych często pod budynkami osiedlowymi lub w centrach handlowych.

W zeszłym roku natomiast, oferta plandek została wzbogacona o niezwykle wytrzymałe plandek JMPi do użycia np. na parkingach zewnętrznych. Wykonano je z wyjątkowo mocnych materiałów, które nie poddają się niszczycielskiemu działaniu wiatru i niskich temperatur.

Wszystkie plandeki dostępne są „od ręki”. Dokładne parametry i rozmiary zamieszczono w szczegółowych opisach do poszczególnych pozycji.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 35,00

Aby zapoznać się z pełną ofertą plandek JMP - kliknij tutaj.