INTERMOT 2018 już za nami.


  • 2018-10-08 14:17
 

Pięć dni absolutnego szaleństwa. Wiele premier na 2019 rok. Setki tysięcy zwiedzających. Wspaniała, letnia pogoda i przede wszystkim niezwykle dużo biznesowych inspiracji. Tak w kilku zdaniach można podsumować tegoroczny INTERMOT, który zakończył się w ostatnią niedzielę.

Jak co dwa lata w Kolonii i tym razem nasze stanowisko odwiedziło kilkudziesięciu polskich odbiorców. Tym razem mieliśmy się czym pochwalić. Nowe produkty, które znajdą się w ofercie tuż przed sezonem 2019. Kilka nowych rozwiązań informatycznych, które już za kilkanaście tygodni ujrzą światło dzienne. I nie ma co ukrywać, nie było tym razem chwili wytchnienia. Cieszymy się, że coraz więcej osób pojawia się na tej jednej z największych imprez motocyklowych na świecie.

Wszystkim dziękujemy za konstruktywną krytykę naszych działań. Dziękujemy też za duże wsparcie, które nam udzieliliście podczas naszych spotkań. To dla nas wielka pomoc w doskonaleniu strategii biznesowej i dostosowywaniu jej do specyficznych potrzeb polskich warsztatów motocyklowych.

Do zobaczenia już za kilka tygodni w Mediolanie na kolejnej edycji targów EICMA!