Walczymy ze starzeniem się paliwa


  • 2018-09-25 08:08
 

Korozja, o której pisaliśmy w poprzednim artykule, nie zawsze jest dostrzegalna gołym okiem. Czasem pojawia się w najmniej spodziewanym miejscu jakim może być np. zbiornik paliwa. Stąd wielu doświadczonych motocyklistów tankuje motocykl „do pełna” przed odstawieniem go na czas zimowego odpoczynku.

Niekiedy jednak, głównie z racji na niezbyt dogodne warunki przechowywania pojazdu, w zbiornikach z paliwem zaczyna kondensować się para wodna, która niejako rozcieńcza nam paliwo wodą. Ponadto samo paliwo z biegiem czasu uwalnia bezpowrotnie wiele swoich składników, które zostały do niego dodane w celach zabezpieczenia całego układu paliwowego przed odkładaniem się różnych depozytów. Zjawisko to potocznie jest nazywane „starzeniem się paliwa”.

Od wielu lat w naszej ofercie można znaleźć niedrogi i bardzo skuteczny preparat JMC, który z powodzeniem przeciwdziała tym bardzo niebezpiecznym zjawiskom. Wystarczy wlać go do pełnego zbiornika z paliwem, aby wiosną nie mieć problemów z rozruchem silnika i korozją w zbiorniku, której bardzo ciężko się pozbyć.

Opakowanie 200 ml wystarcza na skuteczne zabezpieczenie przed starzeniem 20 litrów paliwa.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 7140037, cena: 22,99

Aby dowiedzieć się więcej o dodatku antykorozyjnym JMC - kliknij tutaj.