Paski napędowe do Harley Davidson


  • 2017-06-08 13:07
 

Mimo, że ich żywotność jest zdecydowanie dłuższa od tradycyjnego napędu łańcuchowego, to i na nie w końcu przychodzi kres. Napędy pasowe są szeroko stosowane głównie w motocyklach zza oceanu. Zapotrzebowanie na zamienniki pasków OEM jest na tyle duże, że firma Continental zdecydowała się rozpocząć ich produkcję na masową skalę. Od dziś paski tej firmy trafiają do naszej stałej oferty.

Zamiłowanie do motocykli Harley Davidson nie słabnie praktycznie w całej Europie. Dostęp do wysokiej jakości zamienników na szczęście podąża za tym trendem i jest coraz większy.

Reakcją na wiele zapytań ze strony naszych klientów było poszukiwanie odpowiedniego, renomowanego producenta pasów napędowych. Wydaje się, że oferta firmy Continental jest na odpowiednim poziomie, co gwarantuje zadowolenie z użytkowania produktu.

W chwili obecnej oferta pasów napędowych do motocykli Harley Davidson obejmuje 20 modeli pasów. Wszystkie one zostały przyporządkowane do motocykli. Większość z nich jest dostępnych "od ręki".

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 589,99

Aby zapoznać się z ofertą pasów napędowych firmy Continental - kliknij tutaj.