Zębatki tylne JT w wersji ZBK


  • 2017-06-06 10:51
 

Ledwie w zeszłym tygodniu informowaliśmy o ważnej nowości w temacie tylnych zębatek (zębatki ZF Sprockets), a już dziś śpieszymy poinformować o kolejnej inicjatywie, tym razem ze strony potentata w produkcji zębatek czyli firmy JT Sprockets. Właśnie do naszej oferty wprowadzamy długo wyczekiwane zębatki JT w kolorze czarnym.

Z biegiem lat preferencje użytkowników motocykli zmieniają się w sposób bardzo dynamiczny. Pomimo ogromnej oferty tylnych kół zębatych, wciąż zgłaszane było zapotrzebowanie na czarne wersje zębatek, które do tej pory występowały jedynie w naturalnym (stalowym) kolorze.

Widać, głosy te były na tyle intensywne, że firma JT zdecydowała się na wprowadzenie ich do sprzedaży. Co ważne, nie ma tutaj mowy o zębatkach malowanych (lakierowanych), ale pokrywanych czarnym cynkiem w procesie galwanicznym. To rozwiązanie gwarantuje dużo większą trwałość powłoki.

Kilka słów o technologii:

Zębatki JT ZBK wykonano ze stali wysokowęglowej C45. Zęby zostały utwardzone indukcyjnie do 38-50 HR w celu zwiększenia odporności na ścieranie. Całość pokryta jest galwanicznie czarnym cynkiem.

JT ZBK zostały zaprojektowane, opracowane i przetestowane w Wielkiej Brytanii. Wyprodukowane według precyzyjnych specyfikacji JT w celu spełnienia, a nawet przekroczenia wszystkich standardów jakości OEM.

Obecnie w naszej ofercie posiadamy ponad 50 modeli zębatek JT ZBK przyporządkowanych do najbardziej popularnych modeli motocykli.

Nowy konfigurator na platformie MIKE napędowy umożliwia wybór koloru zębatki tylnej w trakcie procesu zamawiania kompletu napędowego.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 54,00

Aby zapoznać się z pełną ofertą zębatej JT ZBK - kliknij tutaj.