Olejarki SCOTTOILER


  • 2024-06-21 06:29
 

Mija właśnie 40 lat od kiedy na rynku pojawiło się pierwsze urządzenie do smarowania łańcucha napędowego podczas jazdy, które zaprojektował i wykonał Fraser Scott. Znane i uznane na całym świecie olejarki Scottoiler są synonimem wysokiej jakości i niezawodności. Pomimo starań konkurencji urządzenia Scottoiler są wciąż liderem rynkowym w całej Europie i Ameryce Północnej.

Dlaczego Scottoiler jest aż tak dopracowanym produktem?

Przede wszystkim dlatego, że w procesie projektowania i produkcji uczestniczą aktywni motocykliści, którzy testują nowe rozwiązania na prywatnych motocyklach. Nowe modele urządzeń Scottoiler pojawiały się w produkcji po dwuletnich testach drogowych. Wszelkie wady wykrywano na stosunkowo wczesnym etapie testów, co pozwoliło na uniknięcie kosztownych błędów w trakcie procesu produkcyjnego lub co gorsza po wprowadzeniu towaru do sprzedaży.

Oferta urządzeń nie jest nazbyt szeroka, bo rynek wcale nie domaga się tu zbyt wyszukanych rozwiązań. Mimo to, Scottoiler posiada w swojej ofercie urządzenia zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających właścicieli motocykli. Niezawodność olejarek Scottoiler potwierdza znikoma ilość napraw zarówno po- jak i gwarancyjnych.

Zaletą systemów Scottoiler jest pełna dostępność do akcesoriów i części zamiennych. To pozwala zachować urządzenie w należytej kondycji technicznej, jak i przenieść (przeinstalować) je do nowego  pojazdu np. w razie sprzedaży poprzedniego.

Od końca 2023 roku Scottoiler dostarcza do swoich urządzeń także olej biodegradowalny. Ma to związek z zaostrzeniem prawa środowiskowego w krajach skandynawskich, Szwajcarii i Kanadzie. Zaletą nowego oleju (kolor zielony) jest to, że sprawdza się on w zdecydowanie szerszym spektrum temperatur niż „stare” oleje w kolorze czerwonym i niebieskim, które nadal znajdują się w naszej ofercie..

Wszystkie urządzenia Scottoiler, oleje oraz większość akcesoriów i części zamiennych znajdują się stałej ofercie i są dostępne „od ręki”.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Aby zapoznać się z całą ofertą olejarek SCOTTOILER - kliknij tutaj.