Nowości od NOCO


  • 2020-06-12 14:04
 

Renomowany producent ładowarek akumulatorowych amerykańska firma NOCO wprowadza do obrotu swoją nową linię produktów, które przeznaczone są do obsługi wszelkich typów akumulatorów. W tym motocyklowych. Ta oferta rzeczywiście zasługuje na specjalną uwagę.

Produkty firmy NOCO pojawiły się w naszej ofercie mniej więcej 3 lata temu. Od razu zyskały sporą popularność. W rankingach skuteczności ładowania akumulatorów motocyklowych od razu znalazły się na podium. Po kilku latach, producent zdecydował się na poważne zmiany w ofercie. I nie są to jedynie zmiany kosmetyczne, choć trzeba przyznać, że nowy design obudowy jest zjawiskowy. Zmiany  podyktowane są zauważalnym trendem rynkowym, przejawiającym się przede wszystkim coraz silniejszą pozycją akumulatorów litowo-jonowych. Należy bowiem zaznaczyć, że blisko 30% sprzedawanych obecnie na świecie akumulatorów rozruchowych to właśnie litowo-jonowe. Dlatego wszystkie nowe modele NOCO obsługują te wymagające specjalnego ładowania ogniwa.

Co więcej, z badań przeprowadzonych w zeszłym roku przez magazyn Bike & Business (wersja niemiecka) wynika, iż większość kupujących ładowarki chce posiadać jedną ładowarkę do obsługi wszystkich pojazdów w gospodarstwie domowym (samochody, motocykle, kosiarki z rozrusznikiem itp.) Stąd zapewne decyzja o zwiększeniu mocy najpopularniejszej z ładowarek do 5A. Uspakajamy. Ładowarka NOCO to urządzenie inteligentne i dobierze odpowiednią moc do podłączonego do ładowania akumulatora. Zatem ładowarka 5A poradzi sobie również z akumulatorami przeznaczonymi do rozruchu małego motocykla. Dodatkowo, wszystkie nowe NOCO obsługują instalacje 6 i 12V. To zapewne ucieszy posiadaczy pojazdów zabytkowych.
Oferta nasza obejmuje dostępne „od ręki” ładowarki NOCO 1A, 2A i 5A.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 231,99

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty ładowarek NOCO - kliknij tutaj.