MITSUBOSHI idzie na rekord


  • 2020-06-17 15:51
 

Wprowadzone na początku 2018 roku do naszej oferty paski napędowe japońskiej firmy Mitsuboshi chwyciły ewidentnie wiatr w żagle. Pomimo dość wysokiej ceny znalazły swoje miejsce na polskim rynku i poczynają sobie tu niewiarygodnie dobrze.

Mitsuboshi Belting Ltd. jest japońską firmą ze 100 letnią tradycją. Firma powstała w 1919 roku w Kobe i od samego początku swego istnienia zajmuje się produkcją wszelkiego typu pasów napędowych i pobocznych temu tematowi podzespołów. Firma posiada fabryki głównie w Japonii (Kobe, Nagoya, Shikoku, Shiga, Kyoto), a także w wielu innych krajach niemalże na wszystkich kontynentach. Mitsuboshi to nie tylko producent. Firma aktywna jest również na polu badań rozwojowych na potrzeby producentów motocykli i samochodów. Wiele rozwiązań Mitsuboshi trafiło do produkcji masowej. Pasy napędowe i rozrządu są dostarczane na pierwszy montaż do większości pojazdów produkowanych w japońskich fabrykach. Mitsuboshi jest również światowym liderem w sektorze zamienników. Zamienniki produkowane przez Mitsuboshi to te same produkty, które trafiają do fabryk i montowni. I zapewne to powoduje, że są tak chętnie kupowane głównie przez użytkowników cięższych maxi skuterów, gdyż zamienniki Mitsuboshi wytrzymują dokładnie tyle, co paski pochodzące z sieci autoryzowanych dealerów.

Niewątpliwym atutem firmy jest stosowanie najwyższej jakości materiałów oraz rygorystycznego procesu produkcyjnego. Wszyscy, którzy interesują się tą materią potwierdzą, że produkcja pasków napędowych jest bardzo skomplikowana. W procesie produkcyjnym wykorzystuje się niezwykle skomplikowane urządzenia, które w większości Mitsuboshi produkuje na własny użytek. Dzięki temu nie musi patentować niektórych rozwiązań technicznych, gdyż nigdy nie opuszczają one murów fabryki. Dlatego jakość produktu finalnego dla wielu innych konkurentów jest zwyczajnie nieosiągalna.

W chwili obecnej oferta Mitsuboshi obejmuje ok. 100 produktów i wciąż się rozrasta. Biorąc pod uwagę okresy między wymianami, paski Mitsuboshi wydają się doskonałą ofertą dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i spokój podczas użytkowania pojazdu.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 51,00 zł

Aby zapoznać się z pełną ofertą pasków Mitsuboshi - kliknij tutaj.