Nowa wersja oprogramowania


  • 2021-02-02 10:51
 

Komputer diagnostyczny TEXA Navigator TXB doczekał się właśnie aktualizacji oprogramowania. Ubiegły rok możemy zaliczyć do bardzo udanych. Sprzedaż urządzeń znacząco wzrosła w stosunku do lat ubiegłych, co tylko potwierdza silną pozycję komputerów TEXA w całej Europie.

Nowa, 34. wersja oprogramowania wprowadza wiele zmian. Poniżej wymieniamy najważniejsze z nich:

- wzbogacono bazę schematów elektrycznych o ponad 200 pozycji,
- dodano ponad 500 kart wartości nominalnych,
- dodano wiele modeli nowych motocykli, łącznie z rocznikami 2020,
- dodano możliwość diagnostyki silników 250 i 300 ccm TPI w KTM,
- dodano bardzo popularne modele m.in. YAMAHA (YZF-R1 2020 i X-MAX 2019).

Obecnie oprogramowanie BIKE pokrywa ponad 3200 modeli ponad 100 marek pojazdów. Celowo używamy tu słowa pojazdów bo trzeba podkreślić iż w środowisku BIKE mamy możliwość obsługi nie tylko motocykli, ale także pojazdów typu QUAD, ATV, UTV, skuterów śnieżnych, czy skuterów wodnych.

PROMOCJA!

Jednocześnie przypominamy, że wciąż trwa promocja na aktualizację oprogramowania TEXA BIKE polegająca na braku naliczania opłaty przez producenta za zaległe wersje oprogramowania. Ucieszy to zapewne klientów, którzy od jakiegoś już czasu zastanawiali się nad uaktualnieniem swojego testera diagnostycznego, a mają dość stare oprogramowanie.

Wystarczy zakupić na naszej platformie MIKE aktualizację TEXPACK (nr kat. 6521108). Jest to roczna subskrypcja stale aktualizująca oprogramowanie BIKE.
Zakup wiąże się z koniecznością podpisania umowy z producentem za naszym pośrednictwem.

Umowa w PDF "TEXPACK BIKE" jest dostępna TUTAJ. Należy ją wydrukować, wypełnić i podpisać, a następnie wysłać czytelny skan na biuro@larsson.pl

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Aby zapoznać się z całą ofertą firmy TEXA - kliknij tutaj.