MOTUL dla Peugeotów


  • 2022-05-10 15:37
 

MOTUL wprowadza na rynek dwa oleje przeznaczone dla użytkowników skuterów i maxiskuterów PEUGEOT. Oferta nie jest nazbyt rozbudowana, ale pokrywa zapotrzebowanie użytkowników pojazdów zarówno dwu- jak i czterosuwowych tej francuskiej marki.

Oleje powstały podczas projektowania nowych pojazdów. MOTUL dostał zlecenie opracowania oleju dedykowanego, który nie dość, że spełni wszelkie obowiązujące normy środowiskowe, ale spowoduje, że silniki będą mniej awaryjne, co w przypadku dość intensywnego użytkowania pojazdów PEUGEOT w ruchu miejskim ma dla ich użytkowników znaczenie kluczowe.

Zarówno ojej 2T jak i 4T powstał na bazie olejów syntetycznych. Pakiety dodatków użytych do produkcji stanowią oczywiście tajemnicę producenta oleju, ale zostały wskazane i zaaprobowane przez fabrykę pojazdów, co jest ważną rekomendacją do ich stosowania.

To już kolejny przykład ścisłej współpracy pomiędzy producentem pojazdów i producentem  środków smarnych. Przypomnijmy, że MOTUL od 2 lat współpracuje blisko z firmą KAWASAKI, produkując olej specjalny dla tej marki motocykli.

Oba oleje dostępne są w opakowaniach jednolitrowych.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 42,00

Aby zapoznać się z nowymi olejami MOTUL dla PEUGEOT - kliknij tutaj.