Kłopoty z rozruchem silnika?


  • 2022-05-02 12:00
 

Nawet niezbyt długi postój motocykla nastręcza ich właścicielom sporo kłopotów z rozruchem silnika. Tak było i chyba już zawsze będzie. Zbyt długie „kręcenie” rozrusznikiem kończy się zazwyczaj wyładowaniem akumulatora, co jeszcze bardziej potęguje frustracje. Jest na to prosty i sprawdzony sposób.

Historia powstania preparatów rozruchowych sięga lat 50-tych XX wieku. Pierwsze z nich zaczęto dystrybuować na wschodnich wybrzeżach USA, gdzie „zimuje” kilkaset tysięcy łodzi motorowych. Każdej wiosny obsługa przystani nie robiła nic innego jak wspomagała rozruch tysięcy silników zaburtowych, które wykazywały poważne problemy z odpaleniem. Właściciele łodzi ustawiali się w kilometrowych kolejkach, aby w spokoju odbyć swój pierwszy w sezonie rejs.

Korzyści ze stosowania preparatów rozruchowych szybko dostrzegli właściciele kos, kosiarek, pił łańcuchowych i motocykli. Wszystkie ww. urządzenia nie są używane przez wiele miesięcy w roku.

Preparat JMC jest przeznaczony do wszystkich nowoczesnych silników, wyposażonych w katalizatory, sondy lambda i układy wtryskowe. Zawiera izobutan i eter, które to składniki doskonale wspomagają rozruch silnika, ale nie powodują jakichkolwiek uszkodzeń w układzie zasilania paliwem ani w układzie wydechowym.

Wystarczy rozpylić niewielką ilość preparatu (przez 2-4 sekundy) w filtrze powietrza (od wewnętrznej strony filtra) aby silnik uruchomił się bez problemu. Nadaje się do wszelkich silników spalinowych, stosowanych w samochodach, motocyklach, skuterach, łodziach, maszynach budowlanych, generatorach prądu, kosiarkach, piłach itp. wyposażonych zarówno w gaźnik jak i instalację wtrysku paliwa.

Pojemność: 400 ml wystarczy na pomoc w rozruchu min. 10 pojazdów.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 557.02.88, cena: 37,00

Aby dowiedzieć się więcej o preparacie rozruchowym JMC - kliknij tutaj.