NOWOŚĆ! Łańcuchy DID ERV7


  • 2020-06-22 08:48
 

Japoński producent łańcuchów napędowych DID nie zapomina o użytkownikach motocykli sportowych. Po dużej przebudowie oferty łańcuchów używanych do codziennej jazdy, przyszedł czas na odświeżenie oferty w segmencie produktów przeznaczonych do jazdy po torach wyścigowych. Przedstawiamy nowy łańcuch ERV7.

Dla wielu użytkowników może wydawać się dziwne, że łańcuchy motocyklowe mogą mieć, oprócz rozmiaru, koloru i rodzaju uszczelnienia swoje konkretne przeznaczenie. Z uwagi na zupełnie inne kryteria oceny przydatności łańcuchy przeznaczone do jazdy wyścigowej muszą spełniać zupełnie inne oczekiwania, które stawia przed nimi sport wyczynowy. Pamiętajmy, że wyniki sportowe w dużej mierze uwarunkowane są stopniem zaawansowania technologicznego wszystkich elementów składowych motocykla. Począwszy od opon, poprzez zawieszenie, okładziny hamulcowe, na łańcuchach kończąc.

DID ERV7, to łańcuch specjalnie produkowany do zastosowań zawodniczych. Uszczelniony za pomocą X-ringów jest wąski i niezwykle wytrzymały. Odpowiednio dobrany materiał nie stawia dużego oporu podczas pracy, przez co łańcuch się nie nagrzewa, a to z kolei powoduje, że jego żywotność jest znacznie wydłużona.

Łańcuchy ERV7 są dostępne w rozmiarze 520 i złotym wykończeniu (G&G).

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 612,87

Aby zapoznać się z pełną ofertą łańcuchów DID serii ERV7 - kliknij tutaj.