Manetki ogrzewane


  • 2020-08-24 06:07
 

Mimo, że nadal panują w naszym kraju dość wysokie temperatury, a sezon motocyklowy trwa w najlepsze, warto jest pomyśleć o rozwiązaniu, które utrzymuje się wciąż w czołówce najefektywniejszych zabezpieczeń przed uciążliwym działaniem niskich temperatur. Manetki ogrzewane, bo o nich tu mowa, powodują, że podróżowanie motocyklem w warunkach jesiennych jest wciąż przyjemne i komfortowe.

Sierpień i początek września, to okres kiedy notujemy najwyższą sprzedaż manetek ogrzewanych. Oferta oparta jest na dwóch dostawcach: JMP i DAYTONA.

Manetki JMP cechuje solidne wykonanie i bardzo dobrze dobrana temperatura grzania. Pięciostopniowa regulacja, obsługiwana za pomocą dużego, wygodnego guzika jest prosta i komfortowa nawet w przypadku podróżowania w dość grubych rękawicach motocyklowych. Manetki ogrzewane JMP przeznaczone są do montażu na typowej kierownicy 22 mm.

Oferta japońskiej firmy DAYTONA została w ostatnim czasie solidnie rozbudowana. DAYTONA, to najwyższa jakość wykonania i użytych technologii. Fabryka produkuje manetki w kilku wersjach, nie zapominając o użytkownikach pojazdów klasy ATV oraz kierowcach motocykli wyposażonych w kierownice calowe.

W ostatnim roku DAYTONA wprowadziła do swojej oferty całkowicie nowy model manetek, w których manipulator został zintegrowany z lewą manetką. Nie ma zatem konieczności montowania kolejnego elementu wyposażenia, którego niejednokrotnie nie ma gdzie na kierownicy umiejscowić. Pokazuje to, że ten japoński producent potrafi wczuć się w problemy zgłaszane przez wielu użytkowników motocykli od wielu lat.

Należy pamiętać, że pomimo dość prostego sposobu montażu manetek, sprawą powinny zająć się profesjonalne serwisy motocyklowe. Pamiętajmy, że montaż manetek wiąże się z ingerencją w instalację elektryczna motocykla i może mieć wpływ na prawidłową pracę pojazdu.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 215,00

Aby dowiedzieć się więcej o manetkach ogrzewanych - kliknij tutaj.