Lusterka dostarczane parami


  • 2020-08-27 15:53
 

To, że lusterko wsteczne w motocyklu jest bardzo użyteczne nie trzeba właściwie nikogo przekonywać. Co więcej, są one wymagane podczas poruszania się po drogach publicznych, a do tego muszą być homologowane. Niestety, wciąż docierają do nas informacje o problemach podczas corocznego przeglądu, gdzie diagnosta (czasem bardzo słusznie) nie „podbija” przeglądu za brak lub niewłaściwe lusterka zamontowane w pojeździe.

Oferta lusterek jest bardzo szeroka. Obejmuje kilkaset pozycji, które przypisaliśmy do konkretnych modeli motocykli i stale się powiększa. Dziś jednak chcieliśmy zwrócić uwagę na komplety lusterek, które wprowadziliśmy na stan głównie z myślą o tych użytkownikach motocykli lub quadów, które fabrycznie w lusterka nie były wyposażone, a także o tych kierowcach, którzy z racji na wykonywanie swoich obowiązków często łamią oryginalne lusterka choćby podczas prac leśnych lub w trakcie wycieczek po nieprzebranych bezdrożach.

Większość z lusterek sprzedawanych w parach, to konstrukcje bardzo solidne, wykonane z odpornego na uderzenia tworzywa. Dodatkowo, podczas przypadkowego zahaczenia o gałąź z łatwością się one składają, co chroni je przez niechybnym złamaniem. Dla ułatwienia montażu wiele z nich dostarczanych jest z dodatkowymi adapterami.

W opisie do towaru znajdują się informacje podstawowe, a w zakładce „Dane techniczne” można znaleźć informacje bardziej szczegółowe.

W każdym z przypadków cena podawana jest za 2 szt.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 85,99

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty na lusterka dostarczane w parach - kliknij tutaj.