Łożyska główki ramy KOYO


  • 2018-01-24 10:48
 

Wymiana łożysk w główce ramy stanowi ważny element codzienności warsztatowej. W zależności od jakości łożysk w zestawie oraz dokładności podczas wymiany, łożyska wytrzymują 3-4 lata eksploatacji. Choć w wielu przypadkach wymiana jest stosunkowo prosta, to mimo wszystko zajmuje sporo czasu. Wiąże się to z koniecznością poniesienia dość dużych wydatków.

Najistotniejszą pozycją w kosztach wymiany łożysk w główce ramy są same łożyska. Można oczywiście zamontować łożyska tanie, ale z reguły kończy się to koniecznością ponownej wymiany w ciągu max. 2 lat. Dlatego większość mechaników zdaje się na renomowanych producentów łożysk, aby uniknąć wielu rozczarowań.

Dotychczas nasza oferta zestawów łożysk ograniczała się do łożysk JMP, All Balls oraz TOURMAX. Pierwsze z nich zdążyły zyskać wielu zwolenników zwłaszcza z uwagi na niewygórowaną cenę i bardzo przyzwoitą jakość i dokładność wykonania. All Balls miał tyleż zwolenników co przeciwników. Trudno powiedzieć skąd brały się różne uprzedzenia co do tej marki. TOURMAX zawsze był numerem jeden pośród renomowanych dostawców zamienników i w temacie łożysk do główki ramy też tak było.

Teraz sytuacja nieco się zmieniła, bo do gry dołącza największy i najbardziej renomowany dostawca łożysk japońska firma KOYO. Co ciekawe, w większości zestawów TOURMAX możemy znaleźć łożyska tego producenta.

KOYO jest jednym z największych producentów łożysk, który dostarcza swoje produkty również na pierwszy montaż do wielu producentów motocykli, samochodów i innych urządzeń pracujących w rozmaitych warunkach.

Zestawy KOYO są nieco tańsze od produktów TOURMAX, ale oferujemy je na dogodniejszych (lepszych) warunkach handlowych dla zarejestrowanych firm motocyklowych.

Oferta kompletów łożysk główki ramy KOYO nie jest nazbyt szeroka, ale będzie się systematycznie powiększać. Wszystkie łożyska są przyporządkowane do motocykli.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 114,99

Aby zapoznać się z ofertą łożysk KOYO i zamienników do nich - kliknij tutaj.