Klucz do świec do BMW


  • 2018-01-22 14:13
 

Bawarski koncern zdążył nas już przyzwyczaić do wielu "utrudnień", którymi raczy większość niezależnych warsztatów motocyklowych. W niektórych modelach BMW zwykła wymiana świec może być poważnym problemem. Od dziś już nie, bowiem do oferty wchodzi specjalny klucz do świec o nietypowej konstrukcji.

Podczas zakończonego w zeszłym tygodniu szkolenia NGK była o tym szeroka dyskusja. Umiejscowienie świec zapłonowych w bardzo popularnych modelach marki BMW uniemożliwia zastosowanie jakiegokolwiek powszechnie dostępnego klucza do ich odkręcania/dokręcania.

Sprawa jest dość banalna. Otwór na świecę zapłonową znajduje się pod nieznacznym kątem względem kanału podejściowego. Zastosowanie jakiejkolwiek nasadki lub klucza rurkowego w tych okolicznościach jest właściwie niemożliwe. Trzeba użyć przegubowego klucza o odpowiedniej szerokości i długości, który do dzisiaj był dostępny wyłącznie w ASO. Dziś prezentujemy zamiennik tego klucza z JMP.

Podstawowe cechy:

Długość: 165 mm,
Rozmiar nasadki: 16 mm,
Klucz: 3/8 cala.


W kartotece znajdują się szczegółowe przyporządkowania do motocykli. W dużym skrócie, klucz przeznaczony jest do: F650/700/800, K1200S/GT/R, K1300R/S, R850R, R1100R/S/RT, R1200R/ST/GS i wielu innych.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 7220101, cena: 85,99

Aby dowiedzieć się więcej o specjalnym kluczu do świec do BMW - kliknij tutaj.