Komplety śrub gaźnika


  • 2024-03-12 09:07
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

W połowie zeszłego roku pojawiły się w naszej ofercie komplety śrub JMP do gaźnika, a dokładnie komplety śrub do mocowania komory pływakowej. Każdy, kto chociaż raz w życiu serwisował gaźnik wie, że śruby narażone są na wiele niekorzystnych czynników atmosferycznych takich jak zmiany temperatury, czy chemicznych w postaci paliw i dodatków do paliw.

Śruby często łączą ze sobą różne metale co w połączeniu z wyżej wymienionymi czynnikami wpływa na przyspieszenie korozji, a to wiąże się z częstymi problemami z ich odkręceniem.

Warto zauważyć, iż niewielki rozmiar śrub gaźnikowych jest równoznaczny z niewielką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne.

Zatem wymieniając zaworki iglicowe lub podejmując się całkowitej regeneracji gaźnika warto zawczasu zaopatrzyć się w komplety nowych śrub, co znacząco podniesie kulturę pracy i łatwość późniejszej obsługi serwisowej.

Oferta śrub gaźnikowych obejmuje 14 modeli.  W każdym zestawie znajduje się po 10 sztuk.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena za 10 szt.: od 20,39

Aby zapoznać się z ofertą kompletów śrub gaźnika - kliknij tutaj.