Jak walczyć z przebarwieniami?


  • 2024-03-18 08:31
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Oprócz swojej podstawowej funkcji, układ wydechowy w motocyklu pełni również dodatkową rolę. Jest elementem, który składa się na ogólny wygląd pojazdu. W wielu modelach jest on odpowiednio wyeksponowany, co niejednokrotnie podkreśla charakter pojazdu, ale też wiele mówi o jego właścicielu. Zapewne stąd się wzięła ogromna popularność specyfików, które potrafią w sposób znaczący poprawić jego kondycję.

Do najczęściej występujących niepożądanych zjawisk możemy zaliczyć niebieskie przebarwienia pojawiające  na kolektorach. Są one wynikiem działania wysokich temperatur, które czasem mogą  świadczyć o problemach z prawidłową pracą silnika. O ile np. podparte zawory można skutecznie wyregulować, o tyle pozbycie się przebarwień nastręcza nie małych problemów. Na szczęście firma AUTOSOL od wielu lat posiada w swojej ofercie „magiczny” preparat, który radzi sobie z tym problemem niezwykle skutecznie.

AUTOSOL Anti Blau, to zaawansowana technologicznie mieszanina komponentów ciernych i chemicznych, która szybko, skutecznie i trwale usuwa wszelkie przebarwienia z metalu, tytanu i stali nierdzewnej.

Wystarczy niewielka ilość preparatu, miękka ściereczka i kilka minut intensywnej pracy rąk, aby kolektorom przywrócić pierwotny blask.

Preparat dostarczany jest w opakowaniu 125 ml. Nie stosować na rozgrzanych powierzchniach!!!

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 7140000, cena: 86,17

Aby dowiedzieć się więcej o preparacie AUTOSOL Anti Blau - kliknij tutaj.