Kolejna tura szkoleń


  • 2018-01-20 12:55
 

Ledwie w piątek zakończyła się pierwsza w tym roku edycja szkoleń dla mechaników motocyklowych, a już dziś rozpoczynamy zapisy do kolejnej. Tym razem, szkolenie będzie poświęcone łańcuchowym układom napędowym oraz zawieszeniom motocyklowym.

Podobnie jak ostatnio, cykl obejmuje 4 wykłady w czterech miastach na terenie kraju: Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Krakowie.

Czego będzie dotyczyło szkolenie?

Szkolenia produktowe RK (łańcuchy napędowe) poświęcone jest omówieniu wszelkich zagadnień związanych z szeroko pojętą problematyką łańcuchowych układów napędowych stosowanych w motocyklach. Celem szkolenia jest podniesienie kwalifikacji słuchaczy w zakresie odpowiedniego doboru łańcucha do zastosowań oraz uwrażliwienie go na zagrożenia wynikające z błędów w trakcie montażu oraz w czasie użytkowania. Wykładowca omówi tu szczegółowo różnice w zastosowanych technologiach oraz inne aspekty techniczne, które decydują o zadowoleniu z użytkowania konkretnego typu (rodzaju) łańcucha.

W drugiej części zaplanowaliśmy szkolenie techniczne z zakresu diagnostyki i naprawy zawieszeń motocyklowych. Temat szkolenia jest bardzo rozległy, stąd w przyszłości planujemy zorganizowanie drugiego szkolenia, poszerzającego informacje z tego przedmiotu. Wykładowca skoncentruje się na najbliższym szkoleniu na budowie oraz zasadzie działania podstawowych typów zawieszeń motocyklowych, genezie oraz metodyce rozpoznawania uszkodzeń amortyzatorów, a także na doborze podzespołów i narzędzi niezbędnych w procesie serwisowania zawieszeń motocyklowych.

Szkolenie jest przeznaczone wyłącznie dla klientów Larsson Polska sp. z o.o. i jest płatne (80,00 netto za osobę). Czas trwania ok. 7 godzin. Zapewniamy bar z zimnymi napojami, kawą, herbatą i drobnymi przekąskami. Przerwa na ciepły, jednodaniowy posiłek w połowie szkolenia.

Terminarz:

- Gdańsk: 30.01.2018 (wtorek) godz. 10:00,
- Poznań: 31.01.2108 (środa) godz. 10:00,
- Warszawa: 01.02.2018 (czwartek) godz. 10:00,
- Kraków: 02.02.2018 (piątek) godz. 10:00.


Dokładne adresy, w których odbędą się szkolenia prezentujemy podczas procesu rejestracji.

UWAGA! Prosimy o wcześniejsze przybycie, gdyż może pojawić się problem z parkowaniem samochodu. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu. Zabezpieczamy materiały piśmiennicze oraz drobne gadżety. Ilość miejsc ograniczona. Prosimy nie zwlekać z zapisami. Rejestracja wyłącznie on-line na stronie www.larsson.pl.