Jak usunąć klej po etykiecie?


  • 2023-05-09 08:20
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Nic tak chyba nie irytuje jak problem z usunięciem resztek kleju po etykietach przyklejanych do rozmaitych towarów. Techniki są różne: moczenie w wodzie, sok z cytryny, aceton, benzyna lakowa. Ale tylko preparat JMC radzi sobie z nimi szybko i nie postawia jakichkolwiek śladów.

Preparat do usuwania kleju został stworzony z myślą o mechanikach warsztatów wulkanizacyjnych, którzy na co dzień „walczą” z resztkami kleju, które pozostawiają na obręczach przyklejane ciężarki do wyważania kół. Przyklejanie nowego ciężarka na starym kleju prowadzi niechybnie do jego odpadnięcia po przejechaniu ledwie kilku kilometrów. Posiadanie zatem skutecznego preparatu czyszczącego jest absolutnie niezbędne.

Okazuje się jednak, że preparat JMC radzi sobie doskonale również w domowych warunkach. Do historii przechodzą chwile, gdzie z mozołem próbowaliśmy usunąć etykiety z zabawek, zastawy stołowej, plastikowych bidonów, narzędzi ogrodowych i wielu, wielu innych. Preparat JMC działa szybko i, co najważniejsze, nie niszczy powierzchni, na której przyklejona była etykieta, bez względu na to z jakiego materiału została ona wytworzona.

Wystarczy spryskać miejsce po etykiecie, odczekać kilka sekund i zebrać rozpuszczony klej za pomocą miękkiej ściereczki. Czyszczona powierzchnia powróci do stanu sprzed pojawienia się na niej etykiety.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 557.75.41, cena: 49,42

Aby dowiedzieć się więcej o preparacie JMC do usuwania kleju - kliknij tutaj.