Instrukcje naprawy HAYNES


  • 2020-10-05 11:19
 

Długie jesienne wieczory doskonale nadają się do tego, aby w zaciszu własnego garażu podszkolić się w zagadnieniach technicznych, poznając nieco bliżej własny motocykl. Może się okazać, że niektóre proste prace będzie można wykonać we własnym zakresie. Z drugiej strony, odpowiednia literatura może nam uświadomić, że lepiej zdać się na serwis w warsztacie, który dysponuje odpowiednim zapleczem narzędziowym.

Brytyjskie wydawnictwo HAYNES, to bez wątpienia niekwestionowany światowy lider w opracowywaniu wszelkiego typu instrukcji i poradników skierowanych do miłośników motoryzacji. Publikacje HAYNES są wyznacznikiem niewyobrażanie wysokiego standardu w swojej branży. Każda książka jest opracowana z niebywałą starannością i dokładnością, okraszona ogromna ilością wysokiej jakości fotografii. Komentarze są czytelne i jednoznaczne. Wydawca zadbał również o prezentację koniecznych do naprawy narzędzi i zwraca uwagę na liczne pułapki zastawione przez producenta pojazdu. Co ciekawe, wydawnictwo HAYNES jest również bardzo popularne w serwisach autoryzowanych, bowiem pracownicy tworzący poszczególne poradniki na własnej skórze doświadczają wielu problemów, o których piszą bardzo otwarcie i wprost. Pomaga to mechanikom uniknąć niekiedy bardzo kosztownych w naprawie błędów.

Wszyscy użytkownicy MIKE TECHNIK (dodatkowego modułu do aplikacji MIKE) mogą korzystać z treści HAYNES podczas codziennej pracy. Wersja webowa nie różni się wcale od swojego papierowego odpowiednika, a dodatkowo można ustawić polską wersję językową, co znacząco ułatwia pracę wszystkim tym, którzy nie władają biegle językiem angielskim.

Oferta publikacji HAYNES poświęconych motocyklom przekracza już 200 pozycji. Można w niej znaleźć opracowania dla pojazdów całkiem nowych jak i mocno wiekowych.

Jak na taką skarbnicę wiedzy, cena wydaje się być bardzo rozsądna.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 116,95

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty instrukcji HAYNES - kliknij tutaj.