Motul Tour 2023


  • 2023-03-22 13:10
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Po raz kolejny firma MOTUL rozpoczęła konkurs dla wszystkich polskich motocyklistów. Tym razem, oprócz wielu nagród „pocieszenia”, jest do wygrania prawdziwa motocyklowa przygoda. Trzech z Was może wyjechać na motocyklach do Patagonii w Ameryce Południowej.

To już kolejna odsłona tej bardzo popularnej inicjatywy. Głównymi nagrodami w poprzednich edycjach były wyjazdy do RPA, Stanów Zjednoczonych, Kirgistanu, a ostatnio na Nordkapp w Norwegii.

Tym razem kierunek Ameryka Południowa poprzez malownicze tereny Chile i Argentyny. Wystarczy kupić olej silnikowy w czterolitrowym kanistrze serii 300V, 7100 lub 5100 (w dowolnej lepkości), odebrać wraz z olejem unikalny kod oraz dowód zakupu. Resztę dowiesz się na oficjalnej stronie konkursu: www.motultour.pl

Szukaj sklepów i warsztatów motocyklowych z informacją o konkursie. Nie zapomnij też zarejestrować się na stronie konkursu. Pierwszych 500 zarejestrowanych otrzyma unikalną koszulką, a co tydzień jest do wygrania firmowy plecak Motula wypełniony gadżetami motocyklowymi.

Aby kupić osobiście promocyjne opakowania z olejem MOTUL udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Aby zapoznać się ze szczegółami konkursu Motul Tour 2023 - kliknij tutaj.