I... już po targach


  • 2018-04-09 11:06
 

To były rzeczywiście bardzo aktywne 4 dni. Setki tysięcy osób, korzystając z przepięknej pogody, zdecydowało się odwiedzić tegoroczny MOTOR SHOW w Poznaniu. Bez wątpienia można stwierdzić, iż Poznań w ostatni weekend był stolicą europejskiej motoryzacji.

Odbywające się równolegle Targi Techniki Motoryzacyjnej były dodatkowym argumentem dla wszystkich właścicieli warsztatów do poświęcenia nieco większej ilości czasu aby zapoznać się ze światowymi trendami w tej niezwykle dynamicznie rozwijającej się gałęzi gospodarki.

Dziękujemy naszej dużej grupie klientów z całej Polski, która zdecydowała się odwiedzić i nasze stanowisko. Cieszymy się, że tak życzliwie przyjęte zostały nowości w ofercie warsztatowej. Wszelkie uwagi postaramy się na spokojnie przedyskutować i spełnić Wasze oczekiwania.

Czas targów to również wiele godzin indywidualnych dyskusji, dzięki którym udało się wyjaśnić wiele niejasności w temacie nowego systemu do składania zamówień. Najważniejsze dla nas było to, że większość klientów opuszczało nasze stanowisko bogatszych o wiedzę, która pozwoli na sprawniejszą obsługę nowej aplikacji.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować WAM wszystkim. To był bardzo pouczający i niezmarnowany czas.

Do zobaczenia za rok!