Opaski sprężynujące JMP


  • 2018-03-26 14:14
 

Trudno wyobrazić sobie wiosenny przegląd motocykla bez szczegółowej kontroli stanu przewodów paliwowych. Po kilku latach eksploatacji węże potrafią znacząco stwardnieć i w konsekwencji ułamać się. Jedyną możliwością naprawy jest wymiana tego dość taniego podzespołu.

Sama wymiana przewodów to dopiero połowa sukcesu. Zgodnie ze sztuką warsztatową oraz z racji na znaczące drgania silnika podczas jego pracy przewody powinno się zabezpieczyć je przed niechybnym zsunięciem. Najskuteczniejszą metodą jest założenie odpowiedniej, dostosowanej do średnicy węża opaski zaciskowej. Mija właśnie rok, od kiedy w naszej ofercie pojawiły się specjalne, przeznaczone do tego celu sprężynujące opaski zaciskowe JMP.

Oferta obejmuje ledwie sześć pozycji. Są to jednak właśnie te rozmiary opasek, które najczęściej są stosowane w mechanice samochodowej i motocyklowej. Opaski zaciskowe wykonano z bardzo solidnej blachy w kolorze czarnym. Dużo tańsze zabezpieczenia wykonane z drutu często kaleczą miękkie przewody, powodując ich trwałe uszkodzenie. W przypadku opasek ze sprężystej blachy nie dochodzi do tego typu problemów.

Dostępne rozmiary: 5, 6, 8, 10, 12 i 14 mm. Sprzedawane po 10 sztuk. Cena za 10 sztuk.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 10,00

Aby zapoznać się z pełną ofertą opasek sprężynujących do przewodów paliwa - kliknij tutaj.