Crashpady RENNER


  • 2018-04-11 12:02
 

Znane od wielu lat. Udoskonalane od wielu lat. Jakość i dokładność wykonania niepozostawiające pola do narzekań. Takie są właśnie crashpady RENNER, które od wielu lat są w naszej ofercie. Ich popularność nie słabnie, a nowe modele pojawiają się średnio co dwa miesiące.

Crash-pady to, ślizgacze zabezpieczające podczas upadku owiewki, silnik i inne części motocykla. Wykonane ze specjalnego, konstrukcyjnego tworzywa sztucznego, które pochłania energię uderzenia i wyhamowuje ślizgający się motocykl.

Crashpady RENNER są wykonanie na maszynach CNC (sterowanych numerycznie), co zapewnia bardzo dobrą jakość powierzchni i dokładność. Oferujemy zestawy gotowe do zamocowania do motocykla bez potrzeby dorabiania dodatkowych mocowań i śrub.

Zestaw składa się z dwóch ślizgaczy (z tworzywa sztucznego), mocowań wykonanych ze stopu aluminium, anodowanych dla zabezpieczenia przed korozją i barwionych oraz śrub mocujących. Ślizgacze są w kolorze czarnym, a mocowania w srebrnym (naturalne aluminium).

Wytrzymałość śruby i gwintu jest tak dobrana, żeby nie spowodować urwania gwintu lub wygięcia ramy w motocyklu w przypadku nadmiernego naprężenia spowodowanego np. zahaczeniem przez ślizgający się motocykl o krawężnik. Śruba wygina się lub pęka w momencie wystąpienia nadmiernej siły zginającej ślizgacz. Nawet w przypadku urwania ślizgacza jego zasadnicza rola zostaje spełniona, ponieważ rozprasza on dużą część energii w momencie uderzenia motocykla o asfalt.

W zestawie znajduje się instrukcja montażu. Oferta obejmuje obecnie ponad 180 modeli crashpadów. Większość jest dostępna "od ręki".

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.Cena: od 259,00

Aby zobaczyć pełną ofertę crashpadów RENNER - kliknij tutaj.