DAYTONA


  • 2022-11-16 12:30
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Japońska firma DAYTONA należy do tej grupy przedsiębiorstw, których produkty zawsze przykuwają wzrok, a jakość wykonania oraz pomysłowość projektantów potrafi prawie zawsze zaskoczyć. Nie inaczej jest i tym razem.

W ostatnich dniach oferta DAYTONA została wzbogacona o ciekawe rozwiązanie dedykowane motocyklistom używającym swoich pojazdów również wczesną wiosną i jesienią. Chodzi o pomysłowe rozwiązanie poprawiające komfort prowadzenia pojazdu w chłodne dni. Ale nie o kolejne manetki ogrzewane, a łatwe w montażu (i demontażu) maty ogrzewające ręce kierowcy.

Maty zakłada się na oryginalne manetki bez konieczności demontażu manetek zamontowanych na kierownicy. Rozwiązanie to jest dedykowane motocyklistom, którzy incydentalnie decydują się na podróż w chłodniejsze dni, a także dla tych, którzy używają pojazdów zabytkowych z oryginalnym wyposażeniem.

W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy do montażu tego ciekawego wyposażenia. Z racji na konieczność wpięcia się do instalacji elektrycznej motocykla sugerujemy, aby montaż dokonany został przez wyspecjalizowany warsztat motocyklowy.

Oferta produktów DAYTONA nie jest szeroka, ale bardzo przemyślana. Spełnia wymagania najbardziej wymagających użytkowników. Wszystkie produkty wykonano z niezwykłą dokładnością, a użyte materiały gwarantują ich wieloletnią, bezawaryjną pracę.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Aby zapoznać się z najciekawszymi towarami z oferty DAYTONA - kliknij tutaj.