Breloki identyfikacyjne JMP


  • 2022-05-21 05:28
 

Codzienność warsztatowa skłania czasem do podjęcia drobnych kroków, celem uproszczenia sobie pracy, co znacząco przekłada się na ograniczenie do niezbędnego minimum czasu poświęcanego na zajęcia, o których chciałoby się zapomnieć lub na które po prostu w sezonie nie ma czasu.

Właściciele warsztatów samochodowych od lat stosują proste rozwiązanie, które pozwala na szybkie odnalezienie kluczyków do pojazdów pozostawionych w warsztatach. Muszą one być przechowywane z dala od pojazdu, bowiem w przypadku ewentualnej kradzieży pojazdu z warsztatu firma ubezpieczeniowa nie wypłaci odszkodowania. Jednorazowe, tanie breloki (zawieszki) wyglądają dobrze i są przede wszystkim bardzo praktyczne. Można na nich napisać numer rejestracyjny, imię właściciela i jego numer telefonu.

Co ciekawe, warsztaty motocyklowe obsługują zazwyczaj większą ilość pojazdów niż samochodowe. Wiele motocykli czeka na dostawę części lub wymaga długotrwałej naprawy, zatem pojazd stoi w warsztacie nie rzadko ponad miesiąc. Czytelne opisanie kluczyków pozwala na ich szybkie odnalezienie pośród wielu innych przechowywanych w czeluściach rozmaitych szuflad czy mniej lub bardziej bezpiecznych kaset.

Ostatnio w naszej ofercie pojawiły się breloki identyfikacyjne w różnych kolorach. Zestawy po 16 sztuk nie obciążą nadto budżetu nawet najmniejszego warsztatu, a podniosą poziom obsługi klienta i zwyczajnie ułatwią pracę. Małe, a cieszy!

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: 8,00

Aby zobaczyć pełną ofertę breloków identyfikacyjnych JMP - kliknij tutaj.