Blokada dźwigni hamulca NIKKO


  • 2023-12-31 12:20
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Plaga kradzieży jednośladów nie słabnie. Kradzione są zarówno motocykle jak i skutery. Stare i nowe. Niestety większość z jednośladów jest zabezpieczanych w bardzo prosty, łatwy do sforsowania sposób.

Do najczęściej stosowanych zabezpieczeń możemy zaliczyć blokady tarczy hamulcowej. Jej skuteczność jest duża, choć w przypadku gdy zapomnimy jej zdjąć przy ruszaniu możemy narobić i sobie i pojazdowi wielu szkód.

Od pewnego czasu w naszej ofercie znajduje się inna blokada, która pozwala na skuteczne zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą, a do tego nie pozwala na ruszenie z miejsca, co rozwiązuje problem opisany nieco wyżej. Wykonano ją z masywnego metalu. Zamek jest solidny i trudny do rozwiercenia. Blokada nie pozwala zwolnić dźwigni hamulca przedniego, co uniemożliwia przetoczenie motocykla w inne miejsce. Jest mała, co z kolei pozwala przewozić ją w dowolnym miejscu, nie wyłączając kieszeni kurtki.

Blokadę wyprodukowano w Japonii. W zestawie 2 klucze.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Numer katalogowy produktu: 713.18.73; cena: 144,80

Aby zapoznać się z blokadą dźwigni hamulca - kliknij tutaj.