Akumulatory litowo-jonowe JMT


  • 2021-01-08 07:55
 

Sprzedaż akumulatorów litowo-jonowych JMT wzrosła w zeszłym roku o ponad 26% rok do roku. To już kolejny rok, kiedy ta grupa towarowa wybija się na jedno z czołowych miejsc w rankingu sprzedaży.

Co ciekawe, rok 2020 nie przyniósł, podobnie jak to było w latach ubiegłych, obniżki cen w tym segmencie akumulatorów rozruchowych, co dowodzi jeszcze bardziej, że ten typ akumulatorów zyskuje na popularności dzięki swojej ewidentnej przewadze technologicznej nad rozwiązaniami opartymi na ołowiu.
Akumulatory litowo-jonowe JMT, dzięki swej konstrukcji, pokrywają blisko 90% zapotrzebowania rynku motocyklowego. Główna ich zaleta to przede wszystkim niewielka waga. Stąd ich szerokie zastosowanie w sporcie motocyklowym z uwagi na dość tanią, w porównaniu do innych zabiegów, redukcję masy motocykla.

Akumulatory litowo-jonowe mogą mieć na opakowaniu podaną wartość [Wh] jest to wynik iloczynu pojemności [Ah] i napięcia [V] akumulatora.

Pozostałe cechy to między innymi:
•    możliwość zainstalowania akumulatora w dowolnej pozycji,
•    samorozładowywanie się na poziomie 5% miesięcznie,
•    zainstalowany w akumulatorze procesor, zarządza prawidłową pracą ogniw i zapobiega m.in. nierównomiernemu obciążaniu poszczególnych z nich,
•    niezwykle szybki proces ładowania, który w zależności od modelu zabiera od 5-15 min (przy mocnej ładowarce),
•    wskaźnik naładowania akumulatora.

Wszelki dodatkowe informacje (wymiary, pojemność, prąd rozruchu itp.) znajdują się w zakładce „Dane techniczne”. Akumulatory litowo-jonowe JMT są zamiennikiem akumulatora ołowiowego i współpracują poprawnie z instalacją elektryczną wszystkich motocykli.

Akumulatory litowo-jonowe są przyporządkowane do motocykli i współpracują z oferowanymi przez nas ładowarkami JMP.

UWAGA! Nie jest możliwe używanie tradycyjnych prostowników i prostych ładowarek do akumulatorów tradycyjnych. Jedynie inteligentne ładowarki są w stanie skutecznie naładować ten rodzaj ogniw i nie wpłynąć na skrócenie życia akumulatorów litowo-jonowych.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 162,00

Aby zapoznać się z pełną ofertą akumulatorów litowo-jonowych JMT - kliknij tutaj.