Zwijadła warsztatowe JMP


  • 2023-12-13 08:05
 
UWAGA! Jest to artykuł archiwalny. Niektóre informacje takie jak ceny, lista towarów itp. mogą być już nieaktualne. Wszelkie aktualne dane znajdują się w aplikacji MIKE.

Nowoczesny warsztat motocyklowy, to nie tylko komputer diagnostyczny, podnośniki czy myjka ultradźwiękowa. Liczy się również cała masa drobnego wyposażenia, wpływająca na komfort i bezpieczeństwo pracy mechaników. Walające się po posadzce węże czy przewody mogą być potencjalnie niebezpieczne podczas pracy w warsztacie.

Nieco ponad 3 lata temu wprowadziliśmy do oferty praktyczne zwijadła warsztatowe, które pomagają zapanować nad bałaganem, który nie dość, że nie pomaga w codziennej pracy, to potrafi, w oczach klientów, wystawić właścicielowi warsztatu niepochlebne świadectwo. Zwijadła JMP są wykonane bardzo solidnie i posiadają przemyślany system montażowy. Można je zamocować na ścianie i w łatwy sposób w kilka sekund zdemontować. Ma to ogromne znaczenie dla wszystkich tych warsztatów, które część prac wykonują na zewnątrz lokalu. Można wówczas zawiesić zwijadło, które na koniec dnia pracy zabiera się do zamkniętego pomieszczenia, aby zapobiec np. kradzieży.

Oferta automatycznych zwijadeł JMP obejmuje trzy modele:

- zwijadło z przewodem sprężonego powietrza,

- zwijadło z przewodem wodnym,

- zwijadło z przewodem elektrycznym.

Szczegółowe opisy i parametry techniczne każdego z nich znajdują się w kartotekach poszczególnych towarów.

Aby kupić osobiście udaj się do jednego z naszych przedstawicieli.

Cena: od 237,27

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty na zwijadła JMP - kliknij tutaj.